Originalus SFP-1000aseT-RJ45-100m

Originalus SFP-1000aseT-RJ45-100m  €31.05
  • Modelio Numeris: SFP-1000aseT-RJ45-100m
  • Sąlyga: Naujas ir Originalus
  • Prekės Pavadinimas: SMTE

  • Pakuotės Dydis: 3cm x 5cm x 8cm (1.18in x 1.97in x 3.15in)
  • Pakuotės Svoris: 0.15kg (0.33lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vieną-metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

Žymos: Rastiniunamumeistrai.lt, Rastiniunamumeistrai.lt, Apsipirkimas internete, Automobilių, Telefonai Ir Jų Priedai, Kompiuteriai Ir Elektronika, Mados, Grožis Ir Sveikata, Namai Ir Sodas, Žaislai Ir Sporto, Vestuvėms Ir Renginiai


  • Sintezės Splicer Kit w/ T30C Pluošto Cleaver +JDSU MTS-4000LA OTDR + elektros Energijos Skaitiklis+Lazerio Šaltinis+Vaizdo Kaltės Locator/VFL

    Sintezės Splicer Kit w/ T30C Pluošto Cleaver +JDSU MTS-4000LA OTDR + elektros Energijos Skaitiklis+Lazerio Šaltinis+Vaizdo Kaltės Locator/VFL

    KomShine Optinio Pluošto OTDR lygi EXFO MAX-715B,JDSU MTS-2000,MTS-4000,YOKOGAWA AQ7275 OTDR ORIENTEK T36 Sintezės Splicer Kit w/ Cleaver + JDSU MTS-4000 E4126LA SM 35/33dB OTDR + Optinės Galios Matuoklis + Optinis Šviesos Šaltinis + Vaizdo Gedimų Lokatorius Visiškai Naujas! Visi daiktai ateina su 1 Metų Garantija Visus daiktus, ateiti visiškai Kalibruoti 1: ORIENTEK T36 SINTEZĖS SPLICER KOMPLEKTĄ SUDARO: •
    €3 306.36
  • PCB lenta PD su 8 ethernet prievadus, atvirkštinio POE optinio tinklo EPON ONU, 8 uostų PCB kortelės

    PCB lenta PD su 8 ethernet prievadus, atvirkštinio POE optinio tinklo EPON ONU, 8 uostų PCB kortelės

    PCB lenta PD su 8 ethernet prievadus, atvirkštinio POE optinio tinklo EPON ONU, 8 uostų PCB kortelės Prašome susisiekti su manimi patvirtinti viskas prieš jums mokėti. Ačiū.
    €49.61
  • 50pcs/daug optinio Pluošto padengta viela, apsaugos langelį, šilumos susitraukiančių vamzdžių apsaugos atveju padengta viela optinio pluošto kabelis 2 iš 2

    50pcs/daug optinio Pluošto padengta viela, apsaugos langelį, šilumos susitraukiančių vamzdžių apsaugos atveju padengta viela optinio pluošto kabelis 2 iš 2

    50pcs/daug optinio Pluošto padengta viela, apsaugos langelį, šilumos susitraukiančių vamzdžių apsaugos atveju padengta viela optinio pluošto kabelis 2 iš 2
    €20.50

  • Finisar FTLF1419P1BCL, SFP, 1,25 G-1310nm-40 km

    Finisar FTLF1419P1BCL, SFP, 1,25 G-1310nm-40 km

    Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.
    €49.44
  • Nevaldomas 8-port 10/100M + 2-port 10/100/1000 SFP Combo 15.4 W PoE Galia Industrial Ethernet Jungiklis

    Nevaldomas 8-port 10/100M + 2-port 10/100/1000 SFP Combo 15.4 W PoE Galia Industrial Ethernet Jungiklis

    Nevaldomas 8-port 10/100M + 2-port 10/100/1000 SFP Combo 15.4 W PoE Galia Industrial Ethernet Jungiklis Modelis: LNK - IMC208P-SFP Serija Apžvalga LNK-IMC208P-SFP produktas yra Savarankiškai Sukonfigūruotas Grūdinto Ethernet jungiklis, kuris suteikia 8 port 10/100Base-TX + 2x1000Base-FX SFP prievadą. Atitinka IEEE 802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX/FX ir IEEE 802.3 x. Jis palaiko IGMP snooping, kuri žymiai
    €278.60
  • 10vnt SC/UPC-SC/APC-3.0 mm-PVC-SM-Geltona-1m Optinio Pluošto Patchcord/Jumper

    10vnt SC/UPC-SC/APC-3.0 mm-PVC-SM-Geltona-1m Optinio Pluošto Patchcord/Jumper

    1 Aprašymas Fiber optic patch cord ir galiuku galite prisijungti su įvairių tipų jungtys, tokių kaip ST, FC, SC, LC ar MU . Su aukštos kokybės keramikos rėmelis, jis turi gerą atitikties ir mažai Įterpties Nuostoliai. Ir ji yra plačiai naudojami Telekomunikacijų Tinklų, Duomenų Perdavimo, Bandymo Įranga ir LAN kabelinę televiziją ir pan. 2 Funkcija Mažas (insertion loss ir atgal atspindžio nuostolių Geras
    €18.19
  • Kontaktai

    [email protected]

    Dalintis