Didmeninė Mados kalnų krištolas Apipjaustymas Aplikacijos WRA-289

Didmeninė Mados kalnų krištolas Apipjaustymas Aplikacijos WRA-289  €140.56
  • Produkto Tipas: Lopai
  • Technics: Appliqued
  • Stilius: Stick-On
  • Svoris: 115g/ yard rhinestone trimming applique
  • vienas maišas bendras ilgis: 10 metrų
  • Modelio Numeris: WRA-289
  • Dydis: 5.5 cm width
  • Prekės Pavadinimas: Keering
  • Funkcija: 3D,Rankų darbo
  • spalva: kaip paveikslėlį.Aišku, balto akmens

  • Pakuotės Dydis: 30cm x 25cm x 10cm (11.81in x 9.84in x 3.94in)
  • Pakuotės Svoris: 2.5kg (5.51lb.)
  • Įrenginio Tipas: daug (10 Metrų (siuntos)

1.Aprašymas:

Didmeninė Mados kalnų krištolas Apipjaustymas Aplikacijos WRA-289

(1).Elemento Tipas: Kalnų Krištolas Pleistras (2).Prekės Nr.: WRA-289 (3).Dydis:5.5 cm plotis (4).MOQ:10 metrų /daug,vieną spalvą,vieną dizainas. (5).Spalva:kaip nuotraukoje. (6).Priimti imties tvarka, jei turime sandėlyje. (7).Jei turite kokių nors klausimų,prašome nedvejodami susisiekite su mumis. Mes kviečiame į savo tyrimą ir komentarai. (8).Mes stengiamės suteikti jums su puikia pirkimo patirtį.Ačiū

2.Jums taip pat gali patikti:

3.Naudojimas: (1) vestuvių drabužius,nuotakos suknelė arba vakare gown. (2) plaukų aksesuarai. (3) apyrankę ar pirštinės apdaila.

4.Paypment:

Mes priimame daug mokėjimo būdų, tokių kaip alipay, kredito korteles, realaus laiko banko pervedimai, neprisijungęs mokėjimus (banko pervedimų ir "Western Union").

Jūs galite pasirinkti tokį metodą, kuris yra labiausiai patogus jums. Siekiant apsaugoti savo interesus, mokėjimas bus laikinai laikomų Rastiniunamumeistrai.lt ir nebus išleistas, kol gausite savo užsakymą ir yra juo patenkinti.

5.Pakuotė:

Įvairių itmes įvairių pakavimo.Pvz.:

1 .Yardage:5-20rds už vienetą,gabalas valcavimo be popieriaus kortelė;Aplink 10pc/opp;5-20opp/kartoninės dėžutės;Dėžės priemonė:50*40*40cm.

2 .Kaklo gabalas:apie 10vnt/opp;3-50 opp pakelio;Kartoninė priemonė:40*30*30 cm.

3 .Kalnų krištolas mygtuką/sagtis:10-20 vnt audinių popieriaus/burbulas krepšys;100-200 pagal maišelis;Aplink 10bags/kartoninės dėžutės;Dėžės priemonė 30*20*20cm

4 .Kalnų krištolas sagės:5-10vnt/vyniojamojo popieriaus;20-40pcs/vidinis dėžė;4 vidinis/kartono;Dėžutės priemonė:30*20*20cm.

6.Pristatymas:

1.Nemokamas pristatymas yra tai, kad priimame tik pristatymo DHL.Prieš perkant užsakymai,prašome patvirtinkite savo adreso, yra teisinga.

2.Kaip įprasta,po to, kai mes išsiųsti siuntinį,jūs galite gauti jį per 2-4 darbo dienas.

3. Apdorojimo laikas tam tikra tvarka priklauso nuo produkto tipo ir išteklių būklę. Daugiausia, apdorojimo laikas bus nuo 3 iki 15 darbo dienų.

7.Klientų Pasitenkinimo:

Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite kokių nors klausimų ar rūpesčių, prieš ar po jūsų pirkimo.

Mes esame įsipareigoję savo 100% pasitenkinimo.

8.Apie Keering:

Mes esame gamintojas profesionali gaminti visų rūšių drabužių aksesuarų ir bižuterijos keletą metų įsikūręs Guangdžou, Kinija.

1Our pagrindinių produktų, įskaitant rankų darbo produktai(iškirpte ,pleistrai ,motyvas ...)kalnų krištolas serija (sagos ,sagtys ,sagės...) .Mes taip pat sveikiname savo dizainą bei gali tapti jūsų idėja į fizinio mėginio taip pat.

2Our produktus, visada bus tikrinamas du kartus ir supakuoti pagal standartą eksportuojančių filmukai.

3We visada turiu gerai pažymėti, grįžtamojo ryšio su mūsų palankios kainos ir stabilią kokybę.Mes turime ilgą laiką, nuoširdumą, gerą reputaciją ir mes prisijungėme prie kiekvieno Kantono Mugė.

Privalumas: Specializuotos produkcijos Kokybės užtikrinimas "Vieno langelio" paslaugos Konkurencinga kaina

Keering,jūsų geriausias pasirinkimas!

9.Sertifikatas:

10.Keering Salonas:

11.Atsiliepimai:

Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę. Ačiū!

100% teigiamų atsiliepimų!!!

Žymos: mados aplikacijos, aplikacijos apdaila, appliques kalnų krištolas, Pigūs mados aplikacijos, Aukštos Kokybės aplikacijos apdaila, Kinija appliques kalnų krištolas Tiekėjų


  • ZGYNK / 9.7 colių Atidaryti Rėmelį Pramonės stebėti/ metalo monitorius su VGA /AV/BNC/HDMI monitorius

    ZGYNK / 9.7 colių Atidaryti Rėmelį Pramonės stebėti/ metalo monitorius su VGA /AV/BNC/HDMI monitorius

    Produkto pavadinimas: 9.7 colių monitorius Produkto modelis: TB9702 4:3 ekrano plotas: 9.7 colis Geriausia raiška: 1024* 768 Ryškumas: 400 CD/m2 Atnaujinimo dažnis: 60-75 hz Signalo įvesties sąsaja, VGA/AV/BNC/HDMI Spalva: PAL. NTSC LED ekrano apšvietimas: išryškinti Liemens dydis: 230X181X36mm ( Išskyrus stentai) Funkcija yra pasirinktinai: computer/prižiūrėti Meniu
    €64.49 €61.27
  • Nemokamas pristatymas Nordost Odin audio RCA Sujungimo Kabelis su Auksu RCA plug jungtis

    Nemokamas pristatymas Nordost Odin audio RCA Sujungimo Kabelis su Auksu RCA plug jungtis

    Nemokamas pristatymas Nordost Odin audio RCA Sujungimo Kabelis su Auksu RCA plug jungtis Gamintojas:Nordost odin PASIDARYK pats ilgis 1M vienetų (tik viena pora) kištuko pailiccs RCA plug būklė brand new
    €37.21
  • Bauda senosios Kinijos Unikalus Vario Raižyti Liūtas Laimingas statula klasikinis keramikos namų dekoro meno kolekcija

    Bauda senosios Kinijos Unikalus Vario Raižyti Liūtas Laimingas statula klasikinis keramikos namų dekoro meno kolekcija

    Nuotraukoje Spalva gali šiek tiek skirtis, dėl spalvų kalibravimo kiekvieno stebėti. Bauda senosios Kinijos Unikalus Vario Raižyti Liūtas Laimingas statula klasikinis keramikos namų dekoro meno kolekcija dydis: Gaminio Matmenys: Svoris apytiksliai: 350 g ilgis: 9 cm (3.5 colio) Aukštas: 6 cm( 2.36. coliai) Plotis:4.5 cm (1.57 cm) Apie mus: Visos prekės yra pardavimo skatinimo mano
    €44.64 €10.83

  • Nemokamas pristatymas 6902-2RS 61902-2RS visą SI3N4 P5 ABEC5 keramikos giliais rutulinis guolis 15x28x7mm 6902 2RS

    Nemokamas pristatymas 6902-2RS 61902-2RS visą SI3N4 P5 ABEC5 keramikos giliais rutulinis guolis 15x28x7mm 6902 2RS

    6902 Visiškai Keraminės Rutulinis Guolis, vidinis skersmuo 15 mm, išorinis skersmuo yra 28 mm, ir plotis 7mm, tai yra populiari dydžio, kad galėtų būti naudojami daugelyje taikomųjų programų, Guolis yra pagamintas iš Keramikos. Prekė: 6902 Visiškai Keraminės Rutulinis Guolis Tipas: Pilną Keramikos Rutulinis Guolis Narve: PTFE Kamuoliukai: Si3N4 Keramikos (Silicio Nitrido) Vidinės/išorinės
    €22.32
  • Kuklus Ilgai Tiulio Sijonai Gana Lady Grindų Ilgis Tutu Sijonas 2016 Užtrauktukas Stilius Aukštos Klasės Moterų Maxi Sijonas Koralų Šviesiai Žalia

    Kuklus Ilgai Tiulio Sijonai Gana Lady Grindų Ilgis Tutu Sijonas 2016 Užtrauktukas Stilius Aukštos Klasės Moterų Maxi Sijonas Koralų Šviesiai Žalia

    1.Šis sijonai yra pagaminti su nematomu užtrauktuku ir satino juosmens , prašome pranešti mums savo tikslią liemens apimtį, jei galite pateikti užsakymą. 2.Jei turite konkrečių užklausą apie ilgį , prašome palikti mums pranešimą pagal užsakymą. 3.Mes atsiųsime jums Kinija Paštu, Oro Paštu nemokamai. 4.Jei norite, kad produktas skubiai, palikite man žinutę apie tikslią datą, kurį norite. 5.Jei
    €28.94 €26.62
  • Žemos kainos!Nemokamas pristatymas!Liejimo suderinama 10GBASE CWDM SFP+ siųstuvas-imtuvas, 10G 80KM 1470~1610nm ZR SFP+ optinis modulis

    Žemos kainos!Nemokamas pristatymas!Liejimo suderinama 10GBASE CWDM SFP+ siųstuvas-imtuvas, 10G 80KM 1470~1610nm ZR SFP+ optinis modulis

    10GBASE CWDM SFP+ siųstuvas-imtuvas,1470nm~1610nm,80km pasiekti atstumas,suderinama su Liejimo įranga Opmedia Modelio Nr. OPMP--CXX96-80D-DN PRODUKTO SAVYBĖS Hot-pluggable SFP pėdsaką 1470nm į 1610nm CWDM Lazeriu Įmontuotas skaitmeninis diagnostikos funkcijas Didžiausias Nuorodą, Ilgis-80 km Dvipusis LC jungtis Vienas maitinimas 3.3 V 1 klasės lazerinis gaminys
    €474.79 €451.05
  • Kontaktai

    [email protected]

    Dalintis