Originalus ELCT2-12 Elektrodai FMV-11S/12S /21S Optinių Skaidulų Sintezės Splicer

Originalus ELCT2-12 Elektrodai FMV-11S/12S /21S Optinių Skaidulų Sintezės Splicer  €82.68 €76.89
  • Modelio Numeris: ELCT2-12

  • Pakuotės Dydis: 14cm x 12cm x 10cm (5.51in x 4.72in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.3kg (0.66lb.)

ELCT2-12 Elektrodai Sintezės Splicer FMV-11S/12S/21S Produkto Aprašymas

Tai yra viena pora pakeisti elektrodai FMV-11S/12S/21S Serijos Sintezės Splicer.

Naudoti gyvenimo sudurti per 4000times, Splice nuostolių mažiau nei 0.02 dB

Žymos: sintezės splicer, splicer fusion, optinių skaidulų sintezė, Pigūs sintezės splicer, Aukštos Kokybės splicer fusion, Kinija optinių skaidulų sintezės Tiekėjų


  • Patalpų Šarvuotos 30Meters LC/VNT-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optinio Pluošto Patch Cord Laidas,LC MK

    Patalpų Šarvuotos 30Meters LC/VNT-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optinio Pluošto Patch Cord Laidas,LC MK

    Šarvuotos Fiber Patch Cord Laidas,LC/VNT-FC/PC,3.0 mm Skersmens, Singlemode 9/125, Simplex,30Meters Metalo šarvai, stiprus atsparumas tempimui! Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. Techninės Specifikacijos: Parametras Vienetas FC, SC, LC/ Šarvuoti pluošto pleistras laido ST, MU MT-RJ, MPO E2000 SM MM SM MM SM MM SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC Įterpties
    €33.06
  • 1 piece10/100M 4 PK + 1 RJ4 Vienos rūšies, Vieno Pluošto, 1310/1550nm, 20km, Ethernet Switch ethernet prievadai pluošto media converter

    1 piece10/100M 4 PK + 1 RJ4 Vienos rūšies, Vieno Pluošto, 1310/1550nm, 20km, Ethernet Switch ethernet prievadai pluošto media converter

    Apžvalga: 4 pluošto, 1 UTP raktą naudoja 1X9 pluošto modulių, kurie palaiko multimode arba vienos rūšies dviguba pluošto, bi-directional vieno pluošto. Perdavimo atstumas yra 2km max PRF ir 100km max SMF. Standartas-akcijų pluošto sąsaja yra SC. ST ir FC gauti pateikus prašymus. Programos Jei 4 FX, turi būti pratęstas iki kelių vario uostuose 4 ląstelienos šaltinis multi-vartotojai Biurams
    €53.64
  • Sintezės Splicer Kit w/ T30C Pluošto Cleaver +JDSU MTS-4000LA OTDR + elektros Energijos Skaitiklis+Lazerio Šaltinis+Vaizdo Kaltės Locator/VFL

    Sintezės Splicer Kit w/ T30C Pluošto Cleaver +JDSU MTS-4000LA OTDR + elektros Energijos Skaitiklis+Lazerio Šaltinis+Vaizdo Kaltės Locator/VFL

    KomShine Optinio Pluošto OTDR lygi EXFO MAX-715B,JDSU MTS-2000,MTS-4000,YOKOGAWA AQ7275 OTDR ORIENTEK T36 Sintezės Splicer Kit w/ Cleaver + JDSU MTS-4000 E4126LA SM 35/33dB OTDR + Optinės Galios Matuoklis + Optinis Šviesos Šaltinis + Vaizdo Gedimų Lokatorius Visiškai Naujas! Visi daiktai ateina su 1 Metų Garantija Visus daiktus, ateiti visiškai Kalibruoti 1: ORIENTEK T36 SINTEZĖS SPLICER KOMPLEKTĄ SUDARO: •
    €3 306.36

  • PCB lenta PD su 8 ethernet prievadus, atvirkštinio POE optinio tinklo EPON ONU, 8 uostų PCB kortelės

    PCB lenta PD su 8 ethernet prievadus, atvirkštinio POE optinio tinklo EPON ONU, 8 uostų PCB kortelės

    PCB lenta PD su 8 ethernet prievadus, atvirkštinio POE optinio tinklo EPON ONU, 8 uostų PCB kortelės Prašome susisiekti su manimi patvirtinti viskas prieš jums mokėti. Ačiū.
    €49.61
  • 50pcs/daug optinio Pluošto padengta viela, apsaugos langelį, šilumos susitraukiančių vamzdžių apsaugos atveju padengta viela optinio pluošto kabelis 2 iš 2

    50pcs/daug optinio Pluošto padengta viela, apsaugos langelį, šilumos susitraukiančių vamzdžių apsaugos atveju padengta viela optinio pluošto kabelis 2 iš 2

    50pcs/daug optinio Pluošto padengta viela, apsaugos langelį, šilumos susitraukiančių vamzdžių apsaugos atveju padengta viela optinio pluošto kabelis 2 iš 2
    €20.50
  • Finisar FTLX3811M335-DN 10G-1310NM-XFP pluošto optinis siųstuvas-imtuvas

    Finisar FTLX3811M335-DN 10G-1310NM-XFP pluošto optinis siųstuvas-imtuvas

    Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami
    €169.70
  • Kontaktai

    [email protected]

    Dalintis