5 dydis funkcijos Smuikas pradedantiesiems _wooden priedai Smuikas dydis 4/4_3/4_1/2_1/4_1/8

5 dydis funkcijos Smuikas pradedantiesiems _wooden priedai Smuikas dydis 4/4_3/4_1/2_1/4_1/8  €99.10
  • Modelio Numeris: PNV-A01
  • VIRŠUJE MEDŽIAGA: Klevas
  • Prekės Pavadinimas: SunRhyme
  • Dydis: 4/4

  • Pakuotės Svoris: 2.0kg (4.41lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 60cm x 26cm x 18cm (23.62in x 10.24in x 7.09in)

5 dydžių Smuikas pradedantiesiems _wooden priedai Smuikas dydis 4/4_3/4_1/2_1/4_1/8 Dydis parinktis: 4 / 4-3 / 4-1 / 2-1 / 4-1 / 8 *Medžiaga: 【Viršuje】 Faneros 【galinės ir šoninės】 faneros 【Galvos ir Kaklo】 kietojo klevo medienos 【Priedai】raudonmedžio 【Fingerboard】 raudonmedžio 【String】 Šanchajus Markės plieno stygos 【Dažų】 aplinkos CNC dažų purkštuvu , blizgesio apdaila *Priedai: su trikampio byla, aukštos kokybės lankai ir kanifolijos

**Apie Mokėjimą:

Mes palaikome šiuos mokėjimo būdus.Visi mokėjimai atliekami Rastiniunamumeistrai.lt yra tvarkomi Alipay.

1) Mokėjimo, turi būti baigtas per 3 dienų nuo užsakymo.

2) Jei negalite kasos iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą

**Apie siuntos:

1. VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO adresai )

2. Mes garantuojame, kad laivas prekes 3-7 dienų po mokėjimo tikrinimo priklauso nuo inventoriaus ir paskirtas pristatymo būdą.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai.Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas ir išskirti savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

5.Pristatymo Terminas:

Dauguma ES ir JAV šalių atvyksta 20-35 dienų oro paštu, o kai kuriose šalyse užtruks daugiau dienų(buvo 60 dienų). I f kad nėra pristatomos per 75days(Brazilija 90days),mes grąžinsime jums be ginčų.

Prašome susisiekti su mumis pirmą, i/o atidaryti ginčų impetuously Jei užsakymas nebuvo atvykti laiku.

Galite mokėti express, pristatymas per EMS/DHL/TNT/Fedex/UPS ir kt.

**Apie Pakuotės Ir Pakavimo:

Pakuotės dydis ir pristatymo svoris skelbiama dėl kiekvienos prekės yra apytiksliai ir gali būti smulkių netikslumų, kad pagal užsakymą,Mes negalime priimti ginčą iš pakuotės dydis ir svoris klausimus.

**Grįžti & Grąžinti:

1. Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 35 dienas, jį grąžinti nuo tos dienos, produktas buvo gautas. Jei ši prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, yra laikoma, būti naudojamos ir MES NE PROBLEMA JUMS GRĄŽINTI pinigus AR PAKEISTI. IŠIMČIŲ NĖRA! Laivybos išlaidos yra padengti abu pardavėjo ir pirkėjo pusėje.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų GO#.

3. Mes grąžinsime VISĄ SAVO LAIMĖJUSIO PASIŪLYMO SUMĄ, gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, PO TIEK Pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Rastiniunamumeistrai.lt. ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti.

4. Mes padengti visas siuntimo išlaidas, jei prekė (- s) (yra) ne taip, kaip reklamuojama.

**Apie Garantiją:

1. 12 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi). Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2. Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma). Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio. MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS, KURIŲ GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,.

Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl Rastiniunamumeistrai.lt!

**Apie Atsiliepimą:

Jei turite kokių nors problemų su mūsų daiktų ar paslaugų ,Maloniai Prašome susisiekti su mumis iš karto, prieš išvykdami neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys.Mes padarysime viską, kad išspręsti bet kokią problemą ir suteikti jums geriausias paslaugas klientams.

Labai ačiū!

Geriausi Linkėjimai!

RIMUOTI MŪSŲ Klientų Aptarnavimo Komanda

Jei jums patinka mūsų parduotuvėje, Prašome įtraukti jį į savo Mėgstamiausių Parduotuvių.

Žymos: pradedantysis smuikams, smuikas naujokas, 2/4 smuikas, Pigūs pradedantiesiems smuikams, Aukštos Kokybės smuiko naujokas, Kinija smuikas 2/4 Tiekėjų


  • [ZOB] Heng Wei impulsinis maitinimo šaltinis T-30A --3PCS/DAUG

    [ZOB] Heng Wei impulsinis maitinimo šaltinis T-30A --3PCS/DAUG

    Pro : bendrovė turi fizinės parduotuvės inventorių kartais gali būti skirtingi, prašome susisiekti su manimi, ačiū! Šis produktas yra gamyklos tiesioginio pardavimo, geros kokybės ir aptarnavimo po pardavimo, galite būti tikri, pirkti!!!
    €205.93 €79.21
  • Žemos kainos!Nemokamas pristatymas!Liejimo suderinama 10GBASE CWDM SFP+ siųstuvas-imtuvas, 10G 80KM 1470~1610nm ZR SFP+ optinis modulis

    Žemos kainos!Nemokamas pristatymas!Liejimo suderinama 10GBASE CWDM SFP+ siųstuvas-imtuvas, 10G 80KM 1470~1610nm ZR SFP+ optinis modulis

    10GBASE CWDM SFP+ siųstuvas-imtuvas,1470nm~1610nm,80km pasiekti atstumas,suderinama su Liejimo įranga Opmedia Modelio Nr. OPMP--CXX96-80D-DN PRODUKTO SAVYBĖS Hot-pluggable SFP pėdsaką 1470nm į 1610nm CWDM Lazeriu Įmontuotas skaitmeninis diagnostikos funkcijas Didžiausias Nuorodą, Ilgis-80 km Dvipusis LC jungtis Vienas maitinimas 3.3 V 1 klasės lazerinis gaminys
    €474.79 €451.05
  • 10x20ft Pro Tye-Mirti Muslino užsakymą backdrops fotografija, vestuvių, medvilnės Senas Meistras sluoksnių fotostudija vaikams

    10x20ft Pro Tye-Mirti Muslino užsakymą backdrops fotografija, vestuvių, medvilnės Senas Meistras sluoksnių fotostudija vaikams

    Sveiki atvykę į FOTOKEEN NUOTRAUKA Parduotuvėje ,yra daug įvairių stilių fotografijos įranga pardavimas!!!!!!!!! 10x20ft Pro Tye-Mirti Muslino užsakymą backdrops fotografija, vestuvių,100% medvilnės Senas Meistras sluoksnių fotostudija vaikams Funkcija: Pagamintas iš tvirtos muslino medžiagos Dydis : ( gali būti pritaikytas ) 100% medvilnė sugeria šviesą ir padeda pašalinti atspindys Visiškai besiūlių; pagaminti
    €56.22 €53.41

  • Prabangus Naujos Stiklo konstrukcija ant Butelio,12ml Tuščio Kvepalų Buteliuko Kosmetikos Konteineriai, Aliejus,12cc Aišku, Ritininiai Butelių 1000pcs

    Prabangus Naujos Stiklo konstrukcija ant Butelio,12ml Tuščio Kvepalų Buteliuko Kosmetikos Konteineriai, Aliejus,12cc Aišku, Ritininiai Butelių 1000pcs

    €1 297.25 €1 232.38
  • Nemokamas Pristatymas Langelį Papuošalai 100vnt/daug 5x5x3cm Žiedas Pakuotės, Dėžutės Auskarai Didplay Pakavimo Atveju Kvadratinių Papuošalai Dovanų Popieriaus Langelį

    Nemokamas Pristatymas Langelį Papuošalai 100vnt/daug 5x5x3cm Žiedas Pakuotės, Dėžutės Auskarai Didplay Pakavimo Atveju Kvadratinių Papuošalai Dovanų Popieriaus Langelį

    Prekės nr. : DOU1768 Pavadinimas: Žiedas dėžutę M ateria l: knygos Spalva: kaip rodyti(siųsti jį mix) Dydis:5x5x3cm Svoris:13g/vnt Naudojimas: žiedas,auskarai,papuošalai,dovana.. mokėjimo Terminai Mes priimame sąlyginio Deponavimo , T/T, arba Vakarų sąjunga. Mes laivas per 1-3 darbo dienas, po mokėjimo, mes matome, Jums buvo geriau jį sumokėti ne ilgiau, nei 7 dienas
    €42.17
  • Už

    Už " Peugeot 508 Citroen C5 Galinio tilto svirties įvorių galinės ašies traukos sūpynės rankos praėjimo 5131J0 ir 5131J1 2VNT

    Jei esate iš Brazilija Čilė, Šveicarija, Švedija, Ispanija ir pasirinkti UPS arba Fedex, DHL ar komercinės išreiškia siųsti savo produktus.Prašome parašyti savo Muitinės mokesčių kodekso( Brazilija:CPF, Čilė:VĖŽIOSE ), su tvarka.Labai ačiū! Kinija pašto ir Siuntinių krepšiai Logistikos svetainė: 17track.net/en/ 1.mes neužsiimame tarifą. nes tai yra tarpvalstybinė prekyba, kai kurios šalys turės tarifus,
    €23.98
  • Kontaktai

    [email protected]

    Dalintis